BOOK MKAO

26. června 2008 v 18:40 |  Ostatní
Léto po maturitě 2. Nikdy neříkej sbohemLéto po maturitě 2. Nikdy neříkej sbohem Autor: Mary-Kate a Ashley Olsenovy
Tak tohle léto bude stát za to! Alespoň si to Ashley zpočátku myslela. Jenže letní brigáda jí nevyjde podle představ, nejlepší kamarádky odletí na měsíc do Španělska a s Mary-Kate se potkávají leda na pár minut u snídaně. Mary-Kate si zase dělá starosti s tím, že ona bude studovat v New Yorku, zatímco její kluk zůstane v Los Angeles. V tom případě by se vídali sotva třikrát do roka. Podaří se jí tento problém vyřešit?
Rozměr:125x196, brožované.
Běžná cena: 159.00 Kč
Léto po maturitě 1. Poslední dny na středníLéto po maturitě 1. Poslední dny na střední Autor: Mary-Kate a Ashley Olsenovy
Mary-Kate a Ashley jsou už v posledním ročníku na střední škole Ocean View, ale ještě než půjdou na vysokou, čeká je dobrodružné léto!
Mary-Kate se musí odhodlat a říct svému kamarádovi, že k němu celý poslední ročník cítí něco víc. Ashley se musí konečně rozhodnout, se kterým klukem půjde na ples! Podaří se Mary-Kate získat vysněného kluka a rozhodne se Ashley správně?
Mají před sebou maturitu, hledání brigády a hlavně spoustu času, který můžou trávit s kamarády. Užijí si Mary-Kate a Ashley tohle výjimečné léto opravdu naplno?
Rozměr:125x196 mm, brožované.
Běžná cena: 159.00 Kč
Tak málo času 3. Příliš krásný senTak málo času 3. Příliš krásný sen Autor: Mary-Kate a Ashley Olsenovy
Dostaň dobrou známku z šití - za každou cenu, jdi na rande s nejlepším klukem na světě,
peč sušenky ve vypnuté troubě a hlavně buď milá na bývalou holku tvého kluka.
Kniha na motivy stejnojmenného televizního seriálu sester Olsenových, nejslavnějších dvojčat na světě.
Rozměr:125x196mm,brožované.
Běžná cena: 159.00 Kč
Tak málo času 2. Kluk snadno a rychleTak málo času 2. Kluk snadno a rychle Autor: Mary-Kate a Ashley Olsenovy
Zařiď abys musela zůstat po škole, pomoz stydlivé holce, aby se změnila, uspořádej nejdivočejší párty na pláži a začni konečně chodit s klukem svých snů. Kniha na motivy stejnojmenného televizního seriálu sester Olsenových, nejslavnějších dvojčat na světě.
Rozměr:125x196 mm, brožované.
Běžná cena: 159.00 Kč
Tak málo času 1. Jak vycvičit klukaTak málo času 1. Jak vycvičit kluka Autor: Mary-Kate a Ashley Olsenovy
Zařiď, aby si tě všiml hezký kluk, vyhni se vtěrkovi odvedle, nastěhuj se k tátovi do přívěsu,
odstěhuj se od táty z přívěsu a jdi na koncert své kámošky - rockové hvězdy. Kniha na motivy stejnojmenného televizního seriálu sester Olsenových, nejslavnějších dvojčat na světě.
Rozměr:125x196 mm, brožované.
Běžná cena: 159.00 Kč
Mary-Kate a Ashley Olsenovy: Knížka na rok 2008Mary-Kate a Ashley Olsenovy: Knížka na rok 2008 Sestry Olsenovy nemusíme čtenářkám podrobně představovat. Letos poprvé přichází do českých knihkupectví jejich ročenka. Na jejích stránkách najdete plno zábavy, testů, módních tipů, nápadů na oslavy a večírky a hlavně spoustu zaručeně pravdivých informací o nejznámějších dvojčatech naší planety a dvou nejúžasnějších městech USA, Los Angeles a New Yorku. V ročence je navíc ještě bezva povídka na motivy série Sladkých šestnáct let, hádanky a různé recepty.
Hezky se bavte!
Rozměr:220x280 mm, vázané.
Běžná cena: 249.00 Kč
Dvě z jednoho těsta 3. Hra na pravduDvě z jednoho těsta 3. Hra na pravdu Autor: Mary-Kate a Ashley Olsenovy
To je bomba! Ashley pořádá pyžamový večírek a Jennifer Dilberová, nejoblíbenější holka ze školy, slíbila, že na něj přijde! Ashley zapojí všechny mozkové závity, ruce i nohy, aby byl večírek dokonale připraven - nechce se totiž dočkat nemilého překvapení. Ale překvapení se nakonec dostaví ve chvíli, kdy to Ashley nejmíň čeká. Když holky hrají Hru na pravdu, prozradí Mary-Kate Jennifer ohromné tajemství. Tajemství, se kterým se nikdy nesvěřila ani Ashley…
Rozměr:126x196 mm, brožované.
Běžná cena: 149.00 Kč
Dvě z jednoho těsta 2. Jak si zkazit první randeDvě z jednoho těsta 2. Jak si zkazit první rande Autor: Mary-Kate a Ashley Olsenovy
Ashley hrozně žárlí. Mary-Kate má na doučování z matematiky nového učitele a ten je naprosto úžasný! Potíž je v tom, že Mary-Kate je to úplně jedno. Kvůli doučování nemůže chodit na tréninky basketbalu a to znamená, že si nezahraje v důležitém utkání! A tak se Mary-Kate s Ashley domluví, že se vymění. Ashley teď procvičuje s učitelem zlomky a Mary-Kate může trénovat hod na koš z výskoku. Ale podaří se jim všechny oklamat na tak dlouho, než obě získají, co chtějí?
Rozměr:126x196mm, brožované.
Běžná cena: 149.00 Kč
Dvě z jednoho těsta. Mezi námi dvojčatyDvě z jednoho těsta. Mezi námi dvojčaty Autor: Mary-Kate a Ashley
Ashley se nemůže dočkat, až zase začne škola. Nový školní rok znamená nakupování nového oblečení, seznamování se s novými kluky… a nakupování dalšího nového oblečení! Její dvojče Mary-Kate si o Ashley myslí, že je cvok. Mary-Kate by radši běhala po hřišti než po nákupech. Ale na jedné věci se obě sestry shodnou: Jsou už moc staré na to, aby je někdo hlídal! Jejich táta to má promyšlené. Najme paní na hlídání, aby každý den po škole na Mary-Kate a Ashley dohlížela. Takže teď musejí pro změnu přemýšlet ony, jak se navždycky zbavit všech paní na hlídání!Rozměr:127x196mm, brožované.
Běžná cena: 149.00 Kč
stranka 1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se líp obléká?Kdo má lepší vkus?

Mary-Kate! 63.2% (12)
Ashley! 36.8% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama